[vc_row][vc_column][vc_custom_heading text=”Dziękujemy!” font_container=”tag:h2|font_size:3.0rem|text_align:center” google_fonts=”font_family:Roboto%3A100%2C100italic%2C300%2C300italic%2Cregular%2Citalic%2C500%2C500italic%2C700%2C700italic%2C900%2C900italic|font_style:700%20bold%20regular%3A700%3Anormal”][vc_column_text]

Twoje zgłoszenie zostało przyjęte! Na podany adres e-mail wyślemy Ci kod rabatowy, umożliwiający zakup Advoidera 30% taniej.

Ale to nie wszystko 😉

Mamy dla Ciebie jeszcze jedną propozycję!

Chcesz ZOSTAĆ TESTEREM? 

Jeśli tak, wypełnij krótką ankietę 🙂 To na jej podstawie wybierzemy szczęśliwców, którzy otrzymają Advoidera za darmo.

[/vc_column_text]


Operator Twojej telewizji:
NC+Cyfrowy PolsatInny

Co robisz najczęściej, kiedy na kanale, który oglądasz, rozpoczyna się blok reklamowy?
Przełączasz na inny kanał, z nadzieją, że nie będzie na nim reklamyWyciszasz dźwięk do czasu zakończenia bloku reklamowegoWychodzisz z pokoju, aby wykorzystać efektywnie ten czasInne


[/vc_column][/vc_row][vc_row css=”.vc_custom_1557987773826{margin-top: 40px !important;}”][vc_column][vc_column_text]Administratorem Twoich danych osobowych jest QDIQO Sp. z o.o. z siedzibą w Zielonej Górze (65-036) przy ul. Stanisława Wyspiańskiego 11 (numer KRS: 0000717330). Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu świadczenia Ci usługi wysyłania do Ciebie newsletterów, w tym informacji handlowych i marketingowych, w celu umożliwienia Ci udziału w Akcji Promocyjnej – na podstawie niezbędności do zawarcia i wykonania tej umowy (Regulaminu) (tj. art. 6 ust. 1 lit. b ogólnego rozporządzenia o ochronie danych), badania zachowań i preferencji Uczestników z przeznaczeniem wyników tych badań na potrzeby polepszenia jakości usług świadczonych przez Organizatora – na podstawie Twojej zgody (art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych oraz art. 18 ust. 4 ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną), jeśli ją wyrazisz.

Podanie przez Ciebie danych osobowych jest dobrowolne, lecz bez ich podania nie będziesz mógł otrzymać Newslettera czy wziąć udziału w Akcji Promocyjnej. Przysługuje ci prawo cofnięcia zgody w każdym momencie, dostępu do Twoich danych, żądania ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. Możesz się również sprzeciwić przetwarzaniu Twoich danych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu Administratora, w tym na potrzeby marketingu bezpośredniego. Prawa te mogą być ograniczone przepisami prawa. Kliknij i zapoznaj się ze szczegółowymi informacjami dotyczącymi przetwarzania Twoich danych osobowych.
[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]