Potrzebujesz pomocy?

Czekamy na Twoje sugestie, uwagi i pytania dotyczące aplikacji Advoider Lite. Bądź częścią świata Advoider Lite i miej realny wpływ na to, jak ma wyglądać Twoja Telewizja!
Administratorem Twoich danych osobowych jest QDIQO Sp. z o.o. z siedzibą w Zielonej Górze, ul. Stanisława Wyspiańskiego 11. Jesteśmy wpisani do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Zielonej Górze Wydział VIII Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem: 0000717330, NIP: 9731048687, REGON: 368895204. Twoje dane przetwarzamy, aby odpowiedzieć na Twoją wiadomość wysłaną za pośrednictwem formularza kontaktowego czy rozwiązać opisaną przez Ciebie sprawę na podstawie naszych prawnie uzasadnionych interesów polegających na komunikacji z Użytkownikami Serwisu. Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne, żeby odpowiedzieć na Twoją wiadomość czy rozwiązać opisaną przez Ciebie sprawę. Przysługuje ci prawo dostępu do Twoich danych, żądania ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. Możesz się również sprzeciwić przetwarzaniu Twoich danych. Kliknij i zapoznaj się ze szczegółowymi informacjami na temat przetwarzania Twoich danych osobowych

Masz pytania?

Zobacz zestawienie najważniejszych pytań i odpowiedzi dotyczących aplikacji Advoider Lite. Mamy nadzieję, że ułatwi Ci to stawianie pierwszych kroków w naszym świecie.

Jeśli nie znalazłeś odpowiedzi na interesujące Cię pytanie, zapraszamy do kontaktu z naszym Centrum Obsługi Klienta.

Pytania i odpowiedzi