ADVOIDER

Advoider to niewielkich rozmiarów urządzenie, które wraz z dedykowaną aplikacją mobilną automatycznie:

Po ich zakończeniu powraca na oglądaną stację, do ustalonego poziomu głośności lub włącza dekoder i odbiornik telewizyjny. Advoider, dodatkowo może sprawować funkcję kontroli rodzicielskiej. Wystarczy, że rodzic za pomocą aplikacji mobilnej utworzy Profil, a w nim określi zakres kanałów dziecięcych, które może oglądać jego dziecko oraz wskaże co ma się wydarzyć w momencie emisji reklam.

Obecnie Advoider współpracuje z dekoderami dostępnymi w ofercie Cyfrowego Polsatu i Platformy Canal+ (nc+) przez 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę, monitorując przy tym 34 stacje telewizyjne.

* Jeśli chcesz, aby Advoider zarządzał Twoim telewizorem poprzez dekoder, niezbędne jest włączenie funkcjonalności HDMI CEC w TV.

* Jeśli chcesz, aby Advoider zarządzał Twoim telewizorem poprzez dekoder, niezbędne jest włączenie funkcjonalności HDMI CEC w TV.

Potrzebujesz pomocy?
Administratorem Twoich danych osobowych jest QDIQO Sp. z o.o. z siedzibą w Zielonej Górze, ul. Stanisława Wyspiańskiego 11. Jesteśmy wpisani do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Zielonej Górze Wydział VIII Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem: 0000717330, NIP: 9731048687, REGON: 368895204. Twoje dane przetwarzamy, aby odpowiedzieć na Twoją wiadomość wysłaną za pośrednictwem formularza kontaktowego czy rozwiązać opisaną przez Ciebie sprawę na podstawie naszych prawnie uzasadnionych interesów polegających na komunikacji z Użytkownikami Serwisu. Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne, żeby odpowiedzieć na Twoją wiadomość czy rozwiązać opisaną przez Ciebie sprawę. Przysługuje ci prawo dostępu do Twoich danych, żądania ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. Możesz się również sprzeciwić przetwarzaniu Twoich danych. Kliknij i zapoznaj się ze szczegółowymi informacjami na temat przetwarzania Twoich danych osobowych

© 2020 QDIQO Sp. z o.o. - All rights reserved.