O APLIKACJI
ADVOIDER LITE

Advoider Lite to aplikacja mobilna dostępna na systemy operacyjne Android i iOS, której podstawowym zadaniem jest informowanieużytkownika o rozpoczęciu, zakończeniu i czasie trwania bloków reklamowych, na wybranych kanałach telewizyjnych, 24 godziny na dobę, przez 7 dni w tygodniu. Aplikację bezpłatnie można pobrać w App Store oraz Google Play. Po jej zainstalowaniu będziesz mieć 14 dni, aby móc cieszyć się wszystkimi funkcjonalnościami Advoider Lite oraz sprawdzić, co oznacza, że Telewizja jest naprawdę Twoja!

Potrzebujesz pomocy?

Czekamy na Twoje sugestie, uwagi i pytania dotyczące aplikacji Advoider Lite. Bądź częścią świata Advoider Lite i miej realny wpływ na to, jak ma wyglądać Twoja Telewizja!
Administratorem Twoich danych osobowych jest QDIQO Sp. z o.o. z siedzibą w Zielonej Górze, ul. Stanisława Wyspiańskiego 11. Jesteśmy wpisani do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Zielonej Górze Wydział VIII Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem: 0000717330, NIP: 9731048687, REGON: 368895204. Twoje dane przetwarzamy, aby odpowiedzieć na Twoją wiadomość wysłaną za pośrednictwem formularza kontaktowego czy rozwiązać opisaną przez Ciebie sprawę na podstawie naszych prawnie uzasadnionych interesów polegających na komunikacji z Użytkownikami Serwisu. Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne, żeby odpowiedzieć na Twoją wiadomość czy rozwiązać opisaną przez Ciebie sprawę. Przysługuje ci prawo dostępu do Twoich danych, żądania ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. Możesz się również sprzeciwić przetwarzaniu Twoich danych. Kliknij i zapoznaj się ze szczegółowymi informacjami na temat przetwarzania Twoich danych osobowych